GÜCÜMÜZ ENERJİNİZ

Karaman Enerji A.Ş. bölgesinde gelişen sanayi kuruluşlarının yanında olabilmek, meslektaşlarımızın tüm elektrik malzeme ihtiyaçlarını zamanında ve eksiksiz olarak karşılayabilmek için, toptan ve perakende elektrik malzemelerinin tedarik & satış hizmetlerini sunmak amacı ile kurulmuştur.
Yeni bir sentez, farklı bir bakış açısı, sektörde 20 yılı aşkın emsalsiz bir tecrübenin gücü ve eskimeyen yeni bir heyecan ile çıktığımız bu yolda bünyemizde bulunan yetenekli personellerimizle kaldığımız yerden mutlu müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz.
Geniş ürün yelpazesi ve dağıtım ağı ile kusursuz hizmet politikasını ilke edinen firmamızda, tüm işlemlerin akışını, sipariş aşamasından teslimat gerçekleşene kadar gelişmiş yazılım ağı ile takip ve kontrol etmekteyiz.
Karaman Enerji; sektöründe önceki yıllar içinde edindiği dostane ilişkiler sayesinde alanında en iyi markalar ile kurduğu güçlü bağlantıları ve distribütörlükleri sayesinde bölgesinde en çok tercih edilen firmalardan birisi olmuştur.
Sektördeki fırsatları değerlendirerek iş ortaklarımıza, müşterilerimize, çalışanlarımıza, tedarikçilerimize ve bölgemize değer oluşturmayı amaçlıyoruz. İşimizi en doğru şekilde yapmanın yanı sıra, dünyada değerli ve kalıcı izler bırakmayı da önemsiyoruz. Hedefimize sürekli gelişim anlayışı içinde inovasyon, paylaşım, ekip çalışması ve değerlerimize bağlılık ilkelerimizin ışığında ilerleyeceğimize inanıyoruz.

Open chat
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz.